Vai meklējat jaunas mājas Rīgā?

Kopš 1997. gada „Merks” ir viens no lielākajiem dzīvojamo projektu attīstītājiem Rīgā. Lai nodrošinātu mājokļu pircējiem vislabāko kvalitāti un ērtības, mēs pārvaldām visus dzīvojamo projektu posmus: plānošanu, projektēšanu, celtniecību, pārdošanu un apkalpošanu garantijas laikā.

Kāpēc izvēlēties mūsu būvniecības pakalpojumus?

Mēs netaupām pūles, lai atrastu vislabākos iespējamos risinājumus.
„Merks” īsteno projektus no sākuma līdz beigām, nodrošinot klientiem izcilu kvalitāti un sirdsmieru.

25 gadu pieredze

Simtiem ēku un būvju, kā arī tūkstošiem mājokļu Latvijā ir tapuši ar „Merks” kvalitātes zīmi.
Mēs lepojamies ar savu pieredzi un dalāmies tajā ar citiem.

Klientu atsauksmes

Merks strādā augstas kvalitātes profesionāļi, kas vienmēr ir gatavi smagi strādāt, lai nodrošinātu labākos risinājumus. Pat sarežģītajā Covid-19 pandēmijas laikā ātri tika ieviesti visi nepieciešamie drošības pasākumi, un būvniecības darbi varēja turpināties bez pārtraukumiem. Mums ir patiess prieks strādāt kopā ar tādiem profesionāļiem.

Arūnas Dzikas
“Lidl Latvija” valdes loceklis

Kad plānojat paveikt vērienīgu un sarežģītu būvniecības projektu, domājiet par “Merks”. Es uzskatu, ka elastīgu risinājumu meklēšanā, strukturēta pieeja un uzmanība detaļām, vienlaikus paturot prātā “lielo ainu”, ir slepenie komponenti viņu spējai paveikt neiespējamo. Prieks strādāt ar komandu, kas pilda savus solījumus.

Svetlana Cimmere
“AS Towers Construction Management” valdes locekle

“Akropole” ir nepieredzēta mēroga projekts Latvijai – ne tikai tā platības, bet arī pielietoto tehnoloģiju un darba organizācijas ziņā. Tāpēc, izvēloties ģenerāluzņēmēju projekta īstenošanai, mūsu uzņēmumam bija svarīgi, lai partneris atbilstu mūsu augstajiem kvalitātes standartiem. Būvkompānija “Merks” ir sevi pierādījis kā profesionāļus, kuri uzticētos darbus veic kvalitatīvi.

Zane Kaktiņa
Iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” vadītāja

Mēs bijām ļoti apmierināti, un mums bija prieks strādāt ar tik efektīvu un profesionālu komandu, kāda bija Merkam. Kopā mums izdevās saprātīgi, ātri un efektīvi atrisināt visus izaicinājumus, un mēs uzskatām, ka mums izdevās arī mācīties vienam no otra pieredzes un attīstīties. Tāpēc mēs vēlējāmies pateikties Merks komandai par uz klientu vērsto pieeju, centību, pozitīvo attieksmi un profesionalitāti visa projekta garumā. Bija patiess prieks strādāt kopā!

Radovans Kovariks
“Multi Corporation” tehniskais direktors

Pievienojies “Merks” kolektīvam!

„Merks” garantē aizraujošus projektus, lieliskus kolēģus un atbalstu profesionālajai izaugsmei. Šī ir lieliska iespēja pašrealizācijai un ieguldījums Latvijas nākotnes stiprināšanā.

Finansiālā informācija par AS „Merko Ehitus” grupu

„Merks” ietilpst AS „Merko Ehitus” grupā, kuras akcijas tiek kotētas „NASDAQ Tallinn” biržā.


  • 21.02.2024

    2023. gadā Merko Ehitus pieredzējis gan ieņēmumu, gan tīrās peļņas pieaugumu

  • 06.11.2023

    Merko Ehitus 9 mēnešu ieņēmumi pieaug līdz 340 miljoniem EUR un tīrā peļņa līdz 32 miljoniem EUR

  • 08.08.2023

    Pirmajā pusgadā Merko Ehitus ienākumi pieaug līdz 217 miljoniem EUR un tīrā peļņa līdz 19,4 miljoniem EUR


Mēs uzskatām, ka ir svarīgi dot labumu sabiedrībai. Mēs atbalstām sporta un atpūtas projektus, veicinām inženierzinību un būvniecības izglītību, kā arī augstu vērtējam mākslu un kultūru.