Visas ziņas

“Euromoney” atzīst “Merks” par labāko dzīvojamo māju attīstītāju Latvijā

Starptautiskais finanšu un kapitāla tirgus izdevums “Euromoney” atzinis būvkompāniju “Merks” par labāko dzīvojamo māju attīstītāju Latvijā 2017.gadā.

Nekustamo īpašumu tirgus pētījumu “Euromoney” veic jau trīspadsmito gadu, un tā mērķis ir, aptaujājot tirgus ekspertus un dalībniekus, noteikt labākos nekustamā īpašuma attīstītājus 75 pasaules valstīs. Pētījuma respondenti ir investori, finanšu iestādes, attīstītāji, konsultanti un gala lietotāji, kuri vērtē pakalpojumu sniedzējus nekustamo īpašumu nozarē katrā valstī. Šogad pētījums noritēja maijā un jūnijā.

SIA “Merks” valdes priekšsēdētājs Oskars Ozoliņš: „Mēs esam gandarīti par “Euromoney” apbalvojumu, jo augsto vērtējumu mums snieguši nozares profesionāļi, sadarbības partneri un klienti. Mēs jau vairāk kā 10 gadus esam attīstījuši dažādus dzīvojamo māju projektus Latvijā, un šodien “Merks” būvētajos mājokļos dzīvo vairāk kā 1000 ģimenes. Saņemtā balva ir lieliska atzinība no profesionāļu un klientu puses mūsu ieguldījumam šajā, nebūt ne vieglajā, tirgus segmentā. Arī nākotnē mēs turpināsim jaunu, kvalitatīvu dzīvojamo projektu attīstību un mūsdienīgu mājokļu būvniecību.”

2017.gadā būvkompānija “Merks” noslēdza dzīvokļu projekta “Skanstes Parks” māju izbūvi, teritorijā labiekārtojot publiski pieejamu parku, bērnu spēļu laukumus un izbūvējot pazemes automašīnu stāvvietas iedzīvotāju ērtībām. “Merks” ir uzsācis arī projekta “Gaiļezera nami” īstenošanu, kur vairākās 9 stāvu mājās tiks izbūvēti moderni un komfortabli 2-4 istabu dzīvokļi ar balkoniem. “Merks” dzīvokļi izceļas ar pārdomātu plānojumu, kas ļauj racionāli izmantot visu dzīvojamo telpu, un augstu energoefektivitāti, kas ļauj būtiski samazināt izmaksas par apkuri.