Visas ziņas

“Merks” paplašinās un labiekārtos TC “Alfa”

Septembrī būvkompānija “Merks” uzsāks tirdzniecības centra “Alfa” paplašināšanas un teritorijas labiekārtošanas darbus. To rezultātā 2019.gadā apmeklētāji iegūs ne vien 20 000 m2 ar jaunām tirdzniecības un izklaides vietām, bet arī aktīvās atpūtas zonu un bērnu rotaļu laukumu. Tiks palielināta tirdzniecības centra zaļā zona, un ērtākai automašīnu novietošanai paplašināta esošā, kā arī būvēta jauna pazemes autostāvvieta.

“Merks” valdes priekšsēdētājs Oskars Ozoliņš: “Esam gandarīti par iespēju strādāt pie šī projekta – padarīt “Alfu” ērtāku tās apmeklētājiem un palīdzēt uzņēmumam sasniegt tā biznesa mērķus. Mūsu ilggadīgā pieredze, kas iekļauj arī tirdzniecības centru būvniecību, ļauj būt drošiem, ka ieguvēji būs visi – gan projekta pasūtītāji, gan pircēji, gan apkārtējie iedzīvotāji, baudot vēl sakārtotāku un patīkamāku vidi.”

Pasūtītājs SIA “Delta Property” tirdzniecības centra paplašināšanā plāno ieguldīt 34 miljonus eiro (bez PVN), kopumā apgūstot 54 000 m2 jaunas platības. Pozitīvās pārmaiņas “Merks” uzsāks īstenot septembrī, un tās plānots pabeigt 2019.gada vasarā.