Visas ziņas

Būvkompānija “Merks” izvēlēta par biznesa centra “GUSTAVS” pirmās ēkas būvnieku

 Nekustamo īpašumu attīstītājs “GALIO Group” ir parakstījis līgumu ar būvkompāniju “Merks” par jaunā biznesa centra “GUSTAVS” pirmās ēkas būvniecību, kuras kopējā platība sastāda 23 500 kvadrātmetru, ieskaitot pazemes stāvvietu. Tā būs pirmā no trīs biznesa centra “GUSTAVS” ēkām, kas atradīsies Gustava Zemgala gatvē 73, un ir pirmais “GALIO Group” projekts, kas tiks realizēts Rīgā. Biznesa centra būvniecība sāksies šovasar.

Biznesa centrs “GUSTAVS” nodrošinās komfortu gan darbiniekiem, gan viesiem, jo katra no tā trīs ēkām piedāvās savas galvenās zonas: izklaides telpas, pasākumu telpas un aktīvās atpūtas telpas. Projekts paredz izveidot sešstāvu biroju ēku ar divu līmeņu pazemes autostāvvietu, ātriju ar koka jumta logu konstrukciju, jumta terasēm, konferenču zālēm, restorānu zonu, elektrisko automašīnu uzlādes iespējām, novietni velosipēdiem un ģērbtuvēm. Ēka tiks projektēta un būvēta atbilstoši augstākajām BREEAM Excellent sertifikāta prasībām ilgtspējas jomā.

Kaspars Beitiņš, “GALIO Development” valdes loceklis Latvijā: “Mēs esam priecīgi, ka šis nozīmīgais projekts ir sasniedzis jaunu soli savā attīstībā, iesaistoties ģenerāluzņēmējam “Merks”. “GALIO Group” rūpējas par sociālo ietekmi, tāpēc mūsu biroja ēkas Rīgā būs energoefektīvas un videi draudzīgas. Ar biznesa centru “GUSTAVS” esam izveidojuši tālredzīgu vietu, lai iedvesmotu, uzmundrinātu un atbalstītu jūs –– biznesa centra “GUSTAVS” nākotnes darbiniekus. Turklāt, arī tā apkārtne –– VEF kvartāls –– ir ļoti veiksmīgi attīstījusies un ir kļuvusi par uzņēmējdarbības rajonu, kur satiekas jaunie profesionāļi. Mēs redzam, ka šis rajons ir ļoti daudzsološs Rīgas nākotnei.”

Andris Bišmeistars, SIA “Merks” valdes loceklis un celtniecības direktors:  “Šis ir viens no straujāk augošajiem rajoniem Rīgā, tāpēc esam gandarīti dot arī savu pienesumu tā attīstībā. “GUSTAVS” biznesa centrs sniedz ieskatu, kādai ir nepieciešams izskatīties jaunākās paaudzes biroju ēkai – dabai draudzīgai, harmoniskai un modernai. Šajā projektā mēs nodrošināsim būvniecības un autoruzraudzības procesus, lai sekmīgi iekļautos vēlamajā būvniecības termiņā un garantētu būves realizāciju atbilstoši izstrādātajam projektam.”

Viens no pirmajiem oficiālajiem “GUSTAVS” biznesa centra nomniekiem ir SEB Grupas pakalpojumu centrs Rīgā –– šobrīd ir parakstīts līgums par esošā biroja pārcelšanu uz jaunuzbūvēto biznesa centru “GUSTAVS”. Plānots, ka SEB nomās aptuveni 11 000 kvadrātmetru platības, lai nodrošinātu vietu vairāk nekā 1000 darbiniekiem.

“GUSTAVS” biznesa centra arhitekti un projekta autori ir SIA “Vilnis Mičulis”. Būvuzraudzību nodrošina SIA “Būvuzraugi LV”.