Visas ziņas

Dzīvokļa iegādes process ārkārtējās situācijas laikā

Ārkārtējās situācijas laikā Jums ir iespējams iegādāties sev piemērotu dzīvokli no Merks. Mēs esam izstrādājuši papildu drošības pasākumus, lai novērstu pandēmijas izplatīšanos, nodrošinātu darbinieku drošību un aizsargātu klientus.

Visas sarunas notiek attālināti, ja nav nepieciešama fiziska klātbūtne. Lai aizsargātu tikšanās dalībniekus, tiek ievērotas papildu drošības prasības. Pirms tikšanās mūsu pārdošanas pārstāvis jūs ar tām iepazīstinās.

Ja Jums vai kādam cilvēkam, ar kuru Jūs dzīvojat vai ar kuru jūs sazināties, ir slimības simptomi pirms tikšanās, noteikti informējiet pārdošanas pārstāvi pirms tikšanās. Tādējādi steidzamākus jautājumus var apspriest pa tālruni vai e-pastu, un tikšanās laiks var tikt ieplānots vēlāk.

Tagad ir iespējams veikt darījumus ar nekustamo īpašumu, izmantojot video konferenci. Tas nozīmē, ka, ja jums ir nepieciešamās digitālās ierīces un iespēja elektroniski parakstīt dokumentus, jūs varat tikties ar notāru, izmantojot video saiti.

Mēs arī vēršam uzmanību, ka, ja Jūs plānojat izmantot aizdevumu jauna mājokļa iegādei, Jums jābūt atvērtiem un aktīvi jāpēta informācija par iespējām saņemt aizdevumu bankās. Tādējādi Jūs saņemsiet jaunāko informāciju par kreditēšanas nosacījumiem un iespējamiem jauniem nosacījumiem. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt aizdevumu.

Informāciju par visiem Merks nekustamiem īpašumiem varat atrast tīmekļa vietnē https://merks.lv/majokli/, un pēc tam dodieties uz jums interesējošā projekta tīmekļa vietni, lai ar to iepazītos sīkāk. Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar projekta pārdošanas pārstāvi – pārstāvju kontaktinformāciju var atrast projekta tīmekļa vietnē. Ja nepieciešams, ir iespējams noorganizēt personīgu tikšanos, lai izvēlētos interjera apdares risinājumus vai apmeklētu dzīvokli.

Mēs novēlam Jums un Jūsu mīļajiem labu veselību un labu garastāvokli!