Visas ziņas

“Merks” un “Merks mājas” saņem augstākos nozares apbalvojumus

7. martā, norisinājās viens no būvniecības industrijas lielākajiem gada notikumiem “Latvijas Būvniecības gada balva 2022” un “Latvijas Gada inženieris būvniecībā”. Konkursā tika iesniegti 123 pieteikumi 10 dažādās nominācijās, kā arī pieteikti 40 labākie nozares speciālisti.

“Aizvadītais gads ir bijis saspringts un notikumiem bagāts. Tika pabeigti vairāki nozīmīgi projekti un esam gandarīti redzēt augsto nozares profesionāļu novērtējumu mūsu ieguldītajam darbam,” saka Andris Bišmeistars, “Merks” valdes loceklis un celtniecības direktors. “Taču “Merks” lielākā panākumu atslēga ir mūsu komanda. Esam īpaši lepni un iepriecināti par plašo apbalvojumu klāstu un kolēģu atzinību konkursā “Latvijas Gada inženieris būvniecībā 2022”. It sevišķi saņemot 1. vietu nominācijā “Latvijas Gada Projektu Vadītājs”, kas parāda mūsu komandas spēku.”

Saņemtie apbalvojumi konkursā “Latvijas Būvniecības gada balva 2022”:

  • 2. vieta nominācijā “Ražotne”: “Orkla” cepumu un vafeļu ražotnes jaunbūve
  • 3. vieta nominācijā “Jaunās dzīvojamās ēkas”: “Merks Viesturdārzs” 2. kārta

Saņemtie apbalvojumi konkursā “Latvijas Gada inženieris būvniecībā”:

  • 1. vieta nominācijā “Projektu vadītājs 2022”: Mihails Peščinskis
  • 2. vieta nominācijā “Jaunais speciālists 2022”: Raimonda Vutkēviča
  • 3. vieta nominācijā “Jaunais speciālists 2022”: Krišs Krūmiņš
  • 5 atzinības raksti

Mihailu kolēģi raksturo kā cilvēku, kas aktīvi iesaistās jauno būvniecības speciālistu attīstībā – viņa objektus regulāri apmeklē būvniecības studenti, iegūstot praktiskas zināšanas par būvlaukumā notiekošo. Tāpat Mihails ir ilggadīgs “Merks” darbinieks un savu centību un milzīgo darbspēju ir pierādījis vairākkārt –  viņa kabatā ir dažādi nozares apbalvojumi no objektiem, kuros ir strādājis. Viņa stiprās puses ir spēja atrast kopsaucējus un risinājumus sarežģītās situācijās, kā arī komunikācijas spējas un komandas gars.

Tikmēr Raimondas profesionālās iemaņas aizvadīto gadu laikā ir strauji progresējušas un pieaugušas no darbu vadītājas – iesācējas līdz patstāvīgai būvlaukuma vadītājai, kas mērķtiecīgi sasniedz savus mērķus un nebaidās no piņķerīgiem un sarežģītiem uzdevumiem. Raimonda ar detaļu precizitāti pieiet pie katra darba organizācijas, kas sniedz 200% pārliecību, ka uzdotais darbs tiks paveikts veiksmīgi.

Krišs būvkompānijā “Merks” strādā jau 4 gadus un ļoti detalizēti, niansēti un profesionāli attiecas pret savu darbu, kā arī izprot lietu būtību līdz sīkākajai niansei. Viņš spēj uzņemties atbildību par pieņemtajiem lēmumiem un aizstāvēt savu risinājumu, kā arī “rok līdz pēdējai skrūvītei”, tāpēc ar drošu sirdi var uzticēt viņam pienākumus, kuros ir nepieciešama augsta precizitāte. Kolēģi Krišu raksturo kā labu komandas biedru, kurš vērsts uz sadarbības veidošanu un veiksmīgu rezultāta sasniegšanu.

Tikmēr atzinības rakstus kategorijā “Jaunais speciālists 2022” ieguva Alisa Počujeva un Elizabete Džarcāne, bet kategorijā “Būvdarbu vadītājs 2022” – Ivans Svirskis, Didzis Vīksne un Dmitrijs Dmitrijevs.